کسب درآمد دلاری ، فریلنسری ، فریلنسینگ

کسب درآمد دلاری از طریق فریلنسری

اگر به دنبال راهی برای کسب درآمد دلاری هستید و می خواهید زمان خود را به دلخواهتان استفاده کنید، شغل فریلنسری و درآمدزایی از سایت های فریلنسری می تواند گزینه ای عالی برای شما باشد. در این مطلب، شرایط و طریقه انجام کار به صورت آزاد و فریلنسینگ را بررسی می کنیم و شما را با سایت های معتبر خارجی در زمینه فریلنسینگ و نحوه گرفتن پروژه در سایت های فریلنسری آشنا خواهیم کرد. با خواندن این مطلب، می توانید با مزایا و چالش های کار به صورت فریلنسری آشنا شوید و راه هایی برای بهره برداری از توانمندی هایتان و کسب درآمد دلاری در این حوزه را بیابید.

فریلنسر چیست ؟

فریلنسری یکی از روش‌های محبوب کسب درآمد در دنیای امروز است، به خصوص برای افرادی که به دنبال کاری هستند که اجازه می‌دهد به صورت آنلاین فعالیت کنند و از هر جای دنیا به آن دسترسی داشته باشند.
در این روش، شما به عنوان یک فرد مستقل، با شرکت‌ها و افراد مختلف در سراسر جهان همکاری می‌کنید و به صورت پروژه‌ای کار می‌کنید.
امروزه، سایت‌های فریلنسری خارجی  مختلفی وجود دارند که این امکان را به شما می‌دهند که به صورت آنلاین در پروژه‌های مختلفی در زمینه‌های مختلفی مانند طراحی گرافیک، برنامه‌نویسی، ترجمه، مدیریت شبکه‌های اجتماعی و غیره فعالیت کنید.

با فعالیت در فریلنسری، شما به صورت آنلاین و مستقل فعالیت می‌کنید و قادر به تعیین زمان و محل کار خود هستید. همچنین، با کسب تجربه و مهارت‌های جدید، می‌توانید به راحتی درآمد خود را افزایش دهید. در کنار کسب درآمد دلاری، فریلنسری به شما این امکان را می‌دهد که با کار کردن در پروژه‌های مختلف، تجربه‌ی کار با مشتریان مختلف را پیدا کنید و ارتباطات جدیدی برقرار کنید.
در نهایت، با فعالیت در فریلنسری، شما قادر به کسب درآمد دلاری و زندگی آرام و بدون استرس هستید. پس اگر به دنبال راهی برای کسب درآمد دلاری هستید، فریلنسری را به عنوان یک گزینه مطرح کنید.

 

مهم ترین سایت های فریلنسری دلاری

 • ۱. Upwork
 • ۲. Freelancer
 • ۳. Fiverr
 • ۴. Guru
 • ۵. Toptal
 • ۶. PeoplePerHour
 • ۷. ۹۹designs
 • ۸. Hetzner
 • ۹. CG trader

گرفتن پروژه در سایتهای فریلنسری

برای گرفتن پروژه در سایت های فریلنسری که در بالا چند مورد از آن ذکر شد، باید این مراحل را دنبال کنید:

 1. ثبت نام و ایجاد حساب کاربری: ابتدا باید در سایت مورد نظر ثبت نام کنید و حساب کاربری خود را ایجاد کنید.
 2. احراز هویت : بیشتر سایت های فریلنسری معتبر نیاز به تأیید هویت یا وریفای دارند.کاربران با ملیت ایرانی اجازه ی ثبت نام در سایت هایی مثل آپورک را ندارند و برای دریافت پروژه باید با هویت غیر ایرانی احراز هویت کرده باشید.نقد کردن درآمد دلاری از سایت های فریلنسری نیاز به مستر کارت یا حساب وریفای شده ی پی پال دارد و این خدمات نیز برای هموطنانمان ممنوع است.تیم وریفای ایران برای اولین بار با احراز هویت هموطنان با مشخصات و تصویر خودشان، همچنین ارائه ی پیش نیاز های فیزیکی به صورت پکیج، فعالیت در سایت های فریلنسری را فراهم ساخته و ایرانیان می توانند براحتی و آرامش خاطر در این سایت ها پروژ های فریلنسری بگیرند و درآمد دلاری کسب کنند.
 3.  تکمیل پروفایل: پس از ثبت نام، باید پروفایل خود را تکمیل کنید. اطلاعات شخصی، تجربه کاری، مهارت ها و نمونه کارهای قبلی خود را در پروفایل خود قرار دهید.
 4. جستجو و بررسی پروژه ها: به دنبال پروژه های مناسب بگردید. معمولاً در سایت ها قابلیت جستجو و فیلتر کردن پروژه ها براساس دسته بندی، محدوده قیمت و زمان اجرا وجود دارد.
 5.  ارسال پیشنهاد: با توجه به نوع پروژه و نقش مورد نظر (برنامه نویس، طراح گرافیک، تولید محتوا و …)، گزینه “پذیرفتن” را بزنید.

اکانت های وریفای شده فریلنسری و برنامه نویسی :